תרבות ארגונית | סביבה המאפשרת שיתוף מידע והחלפת רעיונות בין גורמים התורמים יחד להשגת מטרות משותפות

תכנון ובקרה | מחויבות של כל הצוותים לתוכנית העבודה תוך שילוב בעלי העניין, משוב מיידי ומיקוד כל חבר צוות במשימות התורמות להצלחה

מתודולוגיה ושיטת עבודה | שפה אחידה, שקיפות ואחריות כבסיס לעבודה משותפת של כל הצוותים

מערכות וכלים |  הטמעת פלטפורמה שיתופית כמקור מידע יחיד המשמש את כולם, ואשר מספק תמונה מוסכמת וכוללת

ניהול הפרויקט לא חייב להיות מסובך!

כדי להתמודד עם הקשיים שבניהול פרויקט בסביבה המכתיבה תלות הדדית בין צוותים רב-תחומיים, על הארגון להיערך באופן מערכתי (גישת PPM) כך שיאפשר למנהל הפרויקט לראות בזמן אמת את התלויות ההדדיות ומשמעויותיהן, ולנהל נכון את המשאבים העומדים לרשותו. אתגר מורכב!

 

הערכות נכונה ובניית סביבה תומכת, יכולים להפוך את המנהל ממי שמבזבז זמן ניהול יקר ביצירה ופענוח של תמונת הפרויקט, למי שמשקיע בצורה ממוקדת את זמנו בקידום הפרויקט.
אנחנו מאמינים בגישה ייעוצית השמה את הארגון וצרכיו במרכז, לצד אימוץ טכנולוגיות מתקדמות וחשיבה חדשנית. לאורך השנים בעבודה עם לקוחות רבים בסביבות פרויקטים מורכבות הדורשות שיתוף בין צוותים רב-תחומיים, למדנו לשלב את ניהול הפרויקט עם ניהול הקולבורציה בין הצוותים כדרך המובילה להצלחה, תוך שימת דגש על:

ניהול קולבורציה בפרוייקט

שיתוף ותאום הדדי בין צוותי כמפתח להצלחה

"התמודדות עם ניהול הפרוייקט לפני שהחלטנו ליישם מערכת PPM ולהטמיע מתודולוגיה ארגונית אחידה, היה מורכב ודרש השקעת זמן ניהולי יקר. היום, אני נכנס למערכת ורואה תמונת מצב עדכנית של כל הפרויקטים.

יועצי מתן סייעו לנו בהקמת פונקצית תכנון ובקרה שלא היתה קיימת באגף R&D קודם לכן ובעזרת הליוווי המקצועי של מתן, הצוותים שלנו היום עובדים בתאום ובשיתוף הדדי."

מנהל מחקר ופיתוח 

דקסל

נשמח להיפגש ולספר לכם יותר, אנא צרו קשר: PMC@Matan-Consulting.com
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon
: +972 - 3 - 9233414