יישום והטמעת MS Project - ממוקדים בפתרונות שעובדים

פתרון ניהול הפרויקטים של מייקרוסופט, MS Project, מספק מענה ארגוני רחב לניהול הפרויקטים ופורטפוליו הפרויקטים הארגוני. זוהי פלטפורמה שיתופית המאפשרת לחלוק מידע, ליצור אתרי פרוייקטים,  וכן אינטגרציה ל- Outlook. זהו כלי עבודה נוח וגמיש  הכולל ממשקים לכלי דיווח מתקדמים ו- BI. פתרון ה- PPM של מייקרוסופט מתאים למגוון רחב של ארגונים בתעשיות השונות ולמתודולוגיות ניהול הפרויקטים השונות.

בעידן של היום בו אנו חווים ריבוי משימות, פרויקטים ותהליכים, האתגר המרכזי עימו מתדמודדות מרבית החברות הינו ניהול הפרויקטים בארגון תוך סנכרון מלא בין המחלקות, הקבוצות והפרויקטים השונים, וניהול המשאבים הארגוני. בעידן זה פתרון ה- MS Project מסייע לארגונים לענות על האתרגים הללו ויותר מכך. פתרון ה- MS Project Online אף מאפשר לארגון להינות מסל השירותים והיכולות הקיימות ב- Office 365.

הייחוד שלנו

ביכולתנו לספק ללקוחותינו את כלל השירותים הנדרשים להטמעה מוצלחת של פתרון ניהול פרויקטים ארגוני: הגדרת תהליכי עבודה > מימושם באמצעות מערכת ה- MS Project > הטמעת הפיתרון והובלת תהליך השינוי באמצעות חניכה, ליווי והדרכה ממוקדים ומתוך ראייה ישומית.

 

כשותפי מיקרוסופט, מומחים בתחום ובעלי ניסיון רב בהטמעת המערכת, אנו מלווים את לקוחותינו בתהליך היישום במטרה להתאים את הפיתרון לתרבות הארגונית ולצרכי הלקוח, וכל זאת על מנת להבטיח שימוש מיטבי של כלל המשתמשים ומיקסום התרומה להצלחת האירגון.

הניסיון שלנו

מתן הינה השותפה הותיקה של חברת מייקרוסופט (Gold Partner) בתחום ה-PPM ונחשבת כיום לחברה המקצועית והמנוסה בישראל ביישום והטמעת פתרונות ניהול פרויקטים מבוססי MS Project. לאורך השנים ליוינו מגוון רחב של ארגונים במגזרי התעשיות השונים בתהליך הטמעת הפיתרון, תוך עבודה משותפת עם מנהלים ומשתמשי קצה, וחתירה לפתרון עובד בעל ערך לארגון.

ניסיון רב השנים של חברת מתן בתחום ניהול הפרויקטים תרם רבות למומחיות שנצברה והוביל לפיתוח פתרונות תוכנה המשלימים ומעשירים את היכולות המובנות של MS Project. פתרונות התוכנה הינם ייחודים בתחומם, זכו להכרה בינלאומית ומיושמים אצל עשרות מלקוחותינו, בארץ ובעולם.

הטמעת מייקרוסופט פרוג'קט

פתרונות תוכנה רבי עוצמה

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon
: +972 - 3 - 9233414