מוצרי תוכנה מתקדמים

 
 

מוצרי התוכנה המתקדמים של חברת מתן

פתרונות התוכנה המשלימים של מתן מבוססים על הבנה מעמיקה של מערכת ניהול הפרויקטים והצורך העסקי של ארגונים רבים, כפי שזיהינו אצל לקוחותינו לאורך השנים. פתרונות התוכנה מיועדים למשתמשי MS Project.

MasterLink project management
Critical Chain Add-On

פתרון מתקדם אשר תוכנן במיוחד עבור פעולות הדורשות ניהול קישורים בין פרויקטים. המאסטרלינק משתלב בסביבת ה- Project Professional  בצורה חלקה, בעל ממשק משתמש ידידותי ויכולות ויזואליות רבות עוצמה.

כאשר מתקיים מצב של תלות בין משימות בפרויקטים שונים (למשל בארגונן מטריציוני או פרוגראמה), מאסטרלינק מספק יכולות תכנון, ניתוח השפעות בין פרויקטים ובקרה, ברמה מתקדמת ונוחה למשתמש, המאפשרת למנהלים  לקבל החלטות בצורה מהירה ויעילה.

כלי ייחודי המאפשרת לעדכן שדות של פרויקטים שונים בצורה מהירה, נוחה ופשוטה, תוך עדכון מספר רב של פרויקטים בכל פעם. לדוגמא במקרים של שינוי ארגוני, החלפת מנהל פרויקט, שינוי שם או תכולה של פרויקטים. על ידי שימוש ב- PBE, מתבטל הצורך להיכנס לכל פרויקט בנפרד על מנת לבצע את השינוי, PBE מאפשר למשתמש לבצע את השינויים באופן גורף לכלל הפרויקטים ממקום אחד מרכזי ולעדכן את כל הפרויקטים בלחיצת כפתור.  

פיתוח ייחודי של חברת מתן המאפשר לארגונים המנהלים משאבים במערכת ה- PPM לנתח בצורה מעמיקה את הנתיב הקריטי של הפרויקט תוך התחשבות לא רק באילוצי לוחות זמנים אלא גם במשאבים הקריטיים. על ידי שימוש ב- Critical Chain יכול מנהל הפרויקט להבין לעומק מהן המשימות הקריטיות בפרויקט ומהי הסיבה, בין אם מרווח חופשי או עומס משאבים. הכלי נוח לשימוש ומייצר דוחות ברורים העוזרים למנהל הפרויקט לנתח במהירות ויעילות את מצב הפרויקט.

פתרון ייחודי של חברת מתן המעשיר את סביבת ה - Microsoft Project Server על ידי הרצת סידרת בדיקות אל מול תוכנית העבודה, המאשרות למנהל הפרויקט לזהות במהירות פערים של תכנון אל מול כללי התכנון הארגוניים ובכך להבטיח כי תוכניות העבודה מתאימות לסטנדרטים שנקבעו.

מוצרים נוספים

בנוסף לפתרונות שפותחו בחברת מתן, אנו מייצגים פתרונות משלימים נוספים אשר פותחו על ידי חברות מובילות בחו"ל, שאיתם יש לחברת מתן שותפות. פתרונות אלה מעניקים מגוון רחב של אפשרויות למשתשמי מערכת ה- Microsoft Project.

MasterLink project management
RPM - Resource Portfolio Management

פתרון המאפשר למנהלי פרוייקטים ומנהלי משאבים להוביל בצורה יעילה ומהירה תהליך משא ומתן לצורך שיבוץ מיטבי של משאבי הארגון המשותפים. תוכנת ה- RPM מספקת למנהלים תובנות חשובות לגבי תהליכי ניהול המשאבים תוך הבנת הצרכים, הקיבולת וכן יכולת חיזוי. הפתרון מאפשר הן למנהלי הפרויקטים הנידרשים למשאבים הארגונים, והן למנהלים הישירים של אותם משאבים, להשתמש בפלטפורמת ה- Microsoft Project כדי לנהל את תהליך ההקצאות למן השלבים הראשונים של התכנון, ללא צורך בהקמת מערכות מקבילות, ובכך לייצר שקיפות ותיאום מירביים.

CS Connect

פלטפורמה המאפשרת לשלב את מערכת ה- Microsoft Project עם מערכות מידע מרכזיות כגון SAP, לצורך עדכון אוטומטי ודו-כיווני של נתונים. פלטפורמה זו מאפשרת אינטגרציה לא רק עם מערכות ERP, אלא עם מגוון רב של מערכות פיננסיות וארגוניות אשר מנהלות נתונים המעניינים את מנהל הפרויקט. בדרך זו הנתונים הרלוונטיים תמיד מעודכנים, מסונכרנים וזמינים לכל המשתמשים.  ההתייעלות ואמינות הנתונים  הגבוהה תומכים בתהליכי קבלת החלטת מיטביים ומשפרים את תהליכי העבודה הארגוניים.

Scenario Builder Widget

ניתוח תרחישי "What-If" הוא חלק בלתי נפרד מחיי הפרויקט. ה- Scenario Builder Widget הינו Add-On המססיע למנהל הפרויקט לנתח תרחישים אלה ולהשוות בין התרחשי המבוקש לתוכנית הפרויקט או בין מספר תרחישים לתוכנית הפרויקט. אחרי יצירת התרחיש המערכת תייצר דוח השוואה המאפשר לזהות בקלות את ההשפעות וההבדלים. בתום תהליך הניתוח המערכת מאפשרת לקדם את התרחיש, במידה ואושר, לתוכנית הפרויקט ובכך להחליף את התכונית הקודמת ללא צורך לחזור ולהקליד את השינויים.

OnePager Pro

פתרון משלים למערכת ה- Microsoft Porject, המיועד ליצירת דוחות פרויקט בצורה דינאמית וגמישה המאפשרת עריכה גראפית, תוך התבססות על נתוני הפרוג'קט בצורה ישירה,  וללא צורך בהעתקת נתונים. בין אם נידרש להציג נתוני פרויקט בודד להנהלה או לקוח, ובין אם פורטפוליו של פרוייקטים שונים, OnePager הוא פתרון נוח לשימוש, המאפשר לעקוב אחר שינויים ולחולל דוחות במהירות. בעזרת םתרון זה תוכל להציג את הגאנט לבעלי העניין בצורה ויזואליות ברורה, ישירות מתוך הפרוג'קט, בלחיצת כפתור.

edison365

שמחים לתת במה למוצר ניהול חדשנות ארגונית של שותף בינלאומי מוביל, edison365ideas.

פתרונות משלימים לסביבת ה- PPM

 

שותפים בעולם

הפתרונות של מתן זוכים להכרה בינלאומית  ומיושמים ברחבי העולם.  אנו פועלים בשיתוף פעולה עם חברות מובילות בתחומן הבוחרות ליישם את הפתרונות של מתן בקרב לקוחותיהן.

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon
: +972 - 3 - 9233414
MasterLink פתרון המיועד לניהול קשרים בין פרוייקטים בסביבה מרובת פרוייקטים